BenQ MH740 – audytoryjny projektor Full HD z dużym zoomem

BenQ MH740 – audytoryjny projektor Full HD z dużym zoomem
BenQ MH740 – audytoryjny projektor Full HD z dużym zoomem
BenQ MH740 – audytoryjny projektor Full HD z dużym zoomem

Projektor dla wymagających: zoom optyczny 1,5:1, jasność 4000 ANSI lumenów, kontrast 11000:1, podstawowa rozdzielczość 1920x1080, projekcjach 3D przez HDMI, monitorowanie i zarządzanie projektorem przez LAN (systemy Creston i PJ-Link). Dwa gniazda HDMI (1.4a) i gniazdo mikrofonowe oraz wbudowany 5W głośnik.
Projektor dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 5370 zł, gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

parametry techniczne: http://www.benq.pl/product/projector/mh740

zdjęcia:
http://www.benq.pl/product/projector/mh740/gallery

BenQ MH740 to projektor Full HD (1920x1080) o jasności 4000 ANSI lumenów zaprojektowany z myślą o audytoriach akademickich i innych dużych salach. MH740 może wyświetlać trójwymiarowe treści zgodne ze standardem HDMI 3D (przesyłanie obrazów 3D za pomocą kabla HDMI m.in. bezpośrednio z odtwarzacza DVD czy DB. Po podłączeniu do sieci LAN (poprzez gniazdo RJ45) i wykorzystując oprogramowanie Crestron lub PJ-Link, można zdalnie monitorować i zarządzać pracą jednego lub kilku projektorów np. w całej uczelni, szkole czy firmie.

Rozwiązanie BenQ SmartEco™ - polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy tak by uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu - pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy.

Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), Stanby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).

Natychmiastowy Restart to funkcja pozwalająca na bezzwłoczne włączenie projektora po jego przypadkowym wyłączeniu.