Dotykowe monitory Sharp LCD Full HD z opcją odręcznego pisania i odpowiednie do zastosowań Digital Signage

Sharp_LL- S242

Dwa nowe modele dotykowych monitorów LCD o rozdzielczości Full HD: 20-calowy monitor (LL-P202V), wyposażony w pióro dotykowe z konwersją pisma odręcznego na tekst cyfrowy, które umożliwia bardzo precyzyjne projektowanie oraz 24-calowy monitor (LL- S242A), wyposażony w wysokiej czułości panel dotykowy, stworzony do wyświetlania informacji i prezentacji obrazu w punktach sprzedaży, przestrzeniach wystawowych oraz centrach rozrywki.
Podstawowe zalety nowych monitorów dotykowych:

  • 20-calowy monitor wyposażony w pióro dotykowe z konwersją pisma odręcznego na tekst cyfrowy (LL-P202V)
  • Cienki, lekki model LL-P202V, standardowo wyposażony w pióro dotykowe o wysokiej precyzji. Stanowi doskonałe rozwiązanie do prac projektowych i graficznych oraz do korzystania ze standardowych aplikacji Microsoft Office.
  • Pióro dotykowe z konwersją pisma odręcznego na tekst cyfrowy w połączeniu ze szczególnie odpornym ekranem zapewniają naturalny sposób pisania, umożliwiając użytkownikowi zmianę grubości linii poprzez zmianę siły nacisku, w ten sam sposób, jak za pomocą zwykłego ołówka. Monitor jest również wyposażony w dwa przyciski funkcyjne, które użytkownik może skonfigurować do wykonywania najczęstszych czynności, np. ścieranie gąbką lub kliknięcie prawym przyciskiem myszy.
  • Ergonomiczna podstawa umożliwia ustawienie ekranu pod kątem 20°-75°, zapewniając użytkownikowi wygodną pracę i łatwe udostępnianie zawartości ekranu swoim współpracownikom. Monitor można również ustawić w orientacji poziomej.

Model LL-P202V będzie dostępny w całej Europie od maja 2014 roku.

24-calowy monitor (LL- S242A), wyposażony w wysokiej czułości panel dotykowy

Model LL-S242A, wyposażony w ekran o dużych wymiarach, stanowi doskonałe rozwiązanie, jako interaktywny monitor w punkcie sprzedaży detalicznej, przy kasie lub jako element systemu Digital Signage. Monitor jest uniwersalny w obsłudze i można go zainstalować zarówno w orientacji poziomej lub pionowej, jak i w pozycji leżącej. Dostarczone w zestawie pióro dotykowe o grubości 2 mm umożliwia bardzo precyzyjne pisanie. Ekran o wysokiej czułości obsługuje funkcję unieważnienia dotyku, która pozwala użytkownikowi na wygodne i naturalne pisanie z dłonią opartą na powierzchni ekranu. Przypadkowe dotknięcie monitora nie zniweluje wielogodzinnej pracy użytkownika.

Dostarczone w zestawie uniwersalne oprogramowanie Sharp Digital Signage zapewnia sterowanie wyświetlanymi materiałami bezpośrednio z urządzenia lub zdalnie, umożliwiając zarządzanie pracą monitora nawet na duże odległości.

Model LL-S242A będzie dostępny w całej Europie od maja 2014.