Epson wprowadza na rynek drukarkę fotograficzną SureColor SC-P600 A3+

Epson wprowadza na rynek drukarkę fotograficzną SureColor SC-P600 A3+
Epson wprowadza na rynek drukarkę fotograficzną SureColor SC-P600 A3+
Epson wprowadza na rynek drukarkę fotograficzną SureColor SC-P600 A3+
Epson wprowadza na rynek drukarkę fotograficzną SureColor SC-P600 A3+
Epson wprowadza na rynek drukarkę fotograficzną SureColor SC-P600 A3+

Globalny debiut na targach Photokina 2014: najlepsza w swojej klasie drukarka fotograficzna Epson A3 z nowoczesnym atramentem UltraChrome HD zapewnia najwyższą jakość odbitek.

Wrzesień 2014 r. — Firma Epson ogłosiła wprowadzenie na rynek szybkiej, elastycznej i prostej w obsłudze drukarki SureColor SC-P600, która umożliwia profesjonalne drukowanie wysokiej jakości odbitek w formatach do A3+.

Najlepsza w swojej klasie drukarka fotograficzna A3 SureColor SC-P600 firmy Epson łączy w sobie najwyższą jakość, wysoką wydajność, łączność bezprzewodową i kompaktową budowę, a wszystko to w przystępnej cenie. Dzięki zestawowi atramentów UltraChrome HD z technologią Vivid Magenta drukarka SureColor SC-P600 zapewnia doskonałą jakość odbitek. Nowy zestaw dziewięciu atramentów Epson UltraChrome HD pozwala na uzyskanie wydruków w szerokiej gamie kolorów, a najwyższa na rynku gęstość optyczna czarnego koloru1 (2,84 DMax), daje nam możliwość uzyskania głębokich czerni oraz płynnych przejść tonalnych.

Drukarka SureColor SC-P600 to idealne rozwiązanie zarówno dla fotoamatorów i półprofesjonalnych fotografów, jak i specjalistów, takich jak architekci, agenci nieruchomości czy specjaliści od reklamy lub projektowania, którzy do swoich codziennych zadań potrzebują wysokiej jakości kolorowych prezentacji.

Nowa drukarka korzysta z usługi Wi-Fi Direct®, która umożliwia bezprzewodowe połączenie drukarki ze smartfonem, tabletem i komputerem. Po raz pierwszy w jednofunkcyjnej drukarce fotograficznej A3+ firmy Epson dostępna jest usługa Epson Connect. Dostępna jest także usługa Google Cloud Print.

Idealna do produkcji średnionakładowej — wydruk odbitki o wymiarze 11 x 14 cali zajmuje drukarce SureColor SC-P600 tylko 153 sekundy. Podwójne ścieżki papieru umożliwiają drukowanie w formacie A3+ na wielu różnych rodzajach papieru fotograficznego i artystycznego, na płótnie i grubych nośnikach, a funkcjonalność rolki papieru zapewnia wysoką jakość druku zdjęć panoramicznych. Jedyny taki na rynku3 kolorowy dotykowy panel sterujący o przekątnej 2,7 cala sprawia, że drukarka SureColor SC-P600 jest prosta w konfiguracji i obsłudze bez komputera.

Drukarka SureColor SC-P600 zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w Europie na tragach Photokina (stoisko B11, hala 2.2, 16–21 września 2014, Koelnmesse, Kolonia).

Najważniejsze cechy:

 • Nowy atrament UltraChrome HD w dziewięciu kolorach z technologią Vivid Magenta
 • Wyjątkowo szeroka gama kolorów i najwyższa gęstość czerni (2,84 DMax na PGPP)
 • Dostępna usługa Epson Connect, która współpracuje z Apple AirPrint i Google Cloud Print
 • Bezprzewodowe drukowanie bezpośrednio ze smartfonów, tabletów i komputerów dzięki usłudze Wi-Fi Direct
 • Duża szybkość drukowania drukarki A3+ — odbitka o wymiarze 11 x 14 cali w 153 sekundy
 • Prosta konfiguracja i obsługa dzięki dużemu kolorowemu panelowi dotykowemu o przekątnej 2,7 cala
 • Duży wkład atramentowy o pojemności 25,9 ml
 • Niewielkie rozmiary urządzenia — 616 x 369 x 228 mm

Przypisy
1 Porównanie z konkurencyjnymi drukarkami drukującymi w formacie A3+ i wykorzystującymi zestawy atramentów w co najmniej sześciu kolorach (dostępnych na rynku w lipcu 2014 r.)
2 Drukarki fotograficzne A3+ z więcej niż 6 kolorami dostępne na rynku w lipcu 2014 r.