Nowa marka na rynku – Defenzo!

Nowa marka na rynku – Defenzo!
Nowa marka na rynku – Defenzo!
Nowa marka na rynku – Defenzo!
Nowa marka na rynku – Defenzo!
Nowa marka na rynku – Defenzo!

Defenzo to marka, która ma aspiracje stać się wizytówką przemyślanych urządzeń o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny. I ma na to ogromne szanse. Dostępna jest już linia powerbanków i głośników bezprzewodowych, a także uniwersalny zasilacz do notebooków.

Marka debiutuje w idealnym czasie. Z całą pewnością tych urządzeń jeszcze nikt nie ma, a przystępne ceny są dobrym argumentem nie tylko w okresie świąteczno-noworocznym.

 

Powerbanki Defenzo łączy przede wszystkim wysoki poziom ochrony zasilanych urządzeń. Nie nastąpi  przeładowanie, przepięcie, przeciążenie ani przegrzanie. Wszystkie zamknięte są w obudowach z ognioodpornego ABS pokrytego czarną gumą. A ich funkcjonalna żywotność to ponad 500 pełnych cykli. Trzy do wyboru. Lekki i niewyczuwalny w kieszeni czy portfelu, w rozmiarze karty kredytowej - Defenzo Charge 2K Powerbank 2000 mAh ( cena 29 zł z VAT) zapewni energię wystarczającą do jednokrotnego naładowania smartphona i da poczucie bezpieczeństwa. Niewyczuwalny w torebce czy plecaku Defenzo Charge 6.5K Powerbank 6500 mAh (cena 89 zł z VAT) jest kompatybilny ze smartfonami, telefonami iPhone, urządzeniami MP4, PDA, PSP, GPS, aparatami fotograficznymi. Pojemność 6500 mAh. (miliamperogodzin) pozwoli naładować smartphona około 3 razy, ale ten powerbank może również naładować tablet, ponieważ ma złącze 2.1 A. Trzeci z powerbanków to przeznaczony do zadań specjalnych - Defenzo Charge 12K Powerbank 12000 mAh (129 zł z VAT). Dwa wyjścia USB pozwalają na jednoczesne naładowanie np. telefonu i tabletu ( USB 1: 5V 1A - USB 2: 5V 2.1A).

 

Głośnik bezprzewodowy to nie tylko użyteczny gadżet. To atrybut stylu życia. Defenzo proponuje dwa stylowe urządzenia odporne na pył oraz zachlapania, które sprawdzą się w różnych okolicznościach w domu i poza nim. Każde ma funkcję powerbanku. W solidnej, metalowej obudowie eleganckiego Defenzo Audience ( 449 zł z VAT) zamknięty jest doskonałej jakości dźwięk o mocy 20W. Deklarowane 6 godzin pracy daje dużą swobodę i czas, który można spędzić przy muzyce w dowolnie wybranym miejscu. Wygodę eksploatacji wspierają przyciski na głośniku.

 

Defenzo SoundFit ( 249 zł z VAT) korzystając ze standardu NFC łatwo sparuje się ze smartphonem, Dostarcza dźwięk o mocy  2x3W.  Funkcja trybu głośnomówiącego jest wsparta przez mikrofon z redukcją szumów DSP – to dzięki temu urządzenie może pełnić funkcję głośnika konferencyjnego. Jako powerbank głośnik pomoże w spadkach energii zwłaszcza, że w zestawie ma nie tylko kabel stereo ale też microusb.

 

Ultracienki, uniwersalny zasilacz Defenzo LaptopCharge 90W (cena 109 zł z VAT)  pomoże naładować baterię w większości notebooków dostępnych na rynku. Szeroki zakres napięcia wyjściowego w połączeniu z zestawem uniwersalnych końcówek jest ciekawą alternatywą dla kosztownych, oryginalnych ładowarek. Zwłaszcza, że Defenzo LaptopCharge 90W ma pełen zestaw zabezpieczeń przed przepięciem, przegrzaniem, przeciążeniem i zwarciem.  Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w port USB 1A.