Zakrzywiony monitor SE790C już na polskim rynku

Zakrzywiony monitor SE790C już na polskim rynku
Zakrzywiony monitor SE790C już na polskim rynku
Zakrzywiony monitor SE790C już na polskim rynku
Zakrzywiony monitor SE790C już na polskim rynku
Zakrzywiony monitor SE790C już na polskim rynku

Firma Samsung wprowadziła na polski rynek swój flagowy produkt wśród monitorów – zakrzywiony model SE790C o przekątnej ekranu 34 cale. Kształt monitora SE790C ulepsza wrażenia z korzystania z multimediów i ułatwia codzienne zadania. Szczególnie przypadnie do gustu graczom, którzy oczekują wysokiej jakości i zatopienia się w rozgrywce.

Celem producenta było stworzenie produktu o jak najwyższej jakości obrazu. W wyniku powstał monitor, posiadający proporcje ekranu 21:9 i rozdzielczość ULTRA‑WQHD (3440 na 1440 pikseli). Dodatkowo SE790C ma szeroki kąt widzenia, współczynnik kontrastu 3000:1 oraz jasność 300 cd/m2. Zastosowano zostało także dynamiczne podświetlenie i cieniowanie, co pozwala podkreślić realizm obrazu.

Krawędzie monitora znajdują się w naturalnym, zakrzywionym polu widzenia użytkownika. Powoduje to zanik wrażenia zniekształcenia obrazu, zwiększając poziom satysfakcji z korzystania z monitora. Innowacyjne wzornictwo monitora SE790C z krzywizną 3000 R (promień krzywizny 3000 mm) zauważalnie zmienia wrażenia z oglądania obrazu w porównaniu z tradycyjnymi monitorami płaskoekranowymi. W przypadku modelu SE790C oko mniej się męczy, co zwiększa komfort korzystania z monitora.

Efektywność pracy z monitorem jest bardzo wysoka, dzięki takim funkcjom jak „obraz przy obrazie” (PbP) - dwa monitory w jednym i „obraz w obrazie” (PiP) 2.0. SE790C oferuje również różnego rodzaju rozwiązania uatrakcyjniające korzystanie z multimedialnej rozrywki takie jak: tryb gier, dźwięk stereofoniczny wysokiej jakości i szybki czas reakcji. Monitor został wyposażony w dwa wbudowane 7‑watowe głośniki, które dzięki wysokiej jakości dźwięku wzbogacają wrażenia z korzystania z SE790C. Z kolei czas reakcji wynoszący 4 milisekundy pozwala obserwować nawet najbardziej dynamiczne sceny gry bez rozmazania obrazu.

Monitor SE790C to nowatorskie podejście do technologii, które powoduje, że wykonywanie czynności takich jak granie i oglądanie filmów staje się jeszcze przyjemniejsze.

Monitor można nabyć m. in. w sklepie internetowym Samsung e-store pod adresem http://sklepsamsung.pl/sprzet-it/monitory