Biura do wynajęcia

Obrazek
10 marca 2015
Podpisano pierwsze umowy najmu w budynku The Tides, unikalnym warszawskim projekcie biurowych oferującym zarówno centralną lokalizację, jak i bezpośrednie sąsiedztwo Wisły. Najemcy wprowadzą się w pierwszym kwartale 2016 roku.
Obrazek
12 listopad 2014
Od kilku kwartałów na warszawskim rynku powierzchni biurowych obserwujemy gwałtownie rosnącą podaż. Obecnie wolumen powierzchni biurowej w Warszawie wynosi 4,3 mln m kw.*, co sprawia, że jest ona największym rynkiem w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Potencjał miasta dostrzegają...
Obrazek
11 listopad 2014
Budynki biurowe to dzisiaj zaawansowane technologicznie i funkcjonalne obiekty. Deweloperzy odpowiadają w ten sposób na światowe trendy oraz wymagania, zwłaszcza zagranicznych inwestorów sektora nowoczesnych technologii oraz usług biznesowych.
Obrazek
6 czerwca 2014
Start-upowa społeczność w Polsce dynamicznie się rozwija. Dowód? W 2015 roku w Warszawie uruchomiony ma zostać trzeci na świecie Google Campus. Tą wiadomość ogłosił wczoraj Eric Schmidt, prezes rady dyrektorów Google.
24 lutego 2014
4 lutego 2014 PKS Poznań S.A. ogłosił sprzedaż nieruchomości zlokalizowanej w Poznaniu przy ul. Stanisława Matyi 1 w drodze rokowań. Wstępne oferty zawierające cenę oraz warunki zakupu inwestorzy mogą składać do dnia 21 marca 2014 r do godz. 15:00. Następnie będą przeprowadzone rozmowy z...
Obrazek
24 lutego 2014
Olivia Business Centre otrzymała prawomocne pozwolenia na budowę kolejnych trzech biurowców. Roboty budowlane już się rozpoczęły, a zakończenie budowy pierwszego z budynków planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2015 roku.