Marketing/PR

Obrazek
31 sierpnia 2015
Wysoka pozycja w wynikach organicznych internetowych wyszukiwarek to efekt pożądany przez każdy serwis. Strony, które znajdują się u szczytu listy wyników, mają więcej odsłon, stają się popularniejsze, a ich wartość wzrasta w oczach użytkowników.   
Obrazek
28 maja 2014
Połowa pracowników działów PR i marketingu zarabiała w 2013 roku powyżej 5 000 PLN – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak. Specjaliści ds. Public Relations otrzymywali wynagrodzenie o 15% wyższe niż specjaliści ds. marketingu.
27 maja 2014
Do współpracy w kampanii „Albo realizujemy, albo snujemy” ING Bank Śląski zaprosił Jacka Walkiewicza - cenionego trenera motywacji i psychologa. W specjalnie przygotowanych spotach tv razem z Markiem Kondratem zachęcają Polaków do działania i realizacji swoich planów.
Obrazek
27 maja 2014
Wymyślanie nazwy dla nowej firmy to jeden z pozornie najprzyjemniejszych elementów procesu jej tworzenia. Tymczasem sprawa ta spędza sen z powiek wielu startującym przedsiębiorcom. Rola nazwy jest bowiem ogromna, a stworzenie czegoś co „pomoże robić biznes” wcale nie jest proste.
Obrazek
19 maja 2014
Już w najbliższy wtorek, w galerii handlowej „Złote Tarasy” odbędzie się konferencja „Mail My Day”. Swoją wiedzą podzielą się specjaliści od email marketingu z największych firm na polskim ryknu. Wydarzenie to jest skierowane do pr managerów, e-marketerów, przedsiębiorców MŚP, branży...
Obrazek
22 kwietnia 2014
Uruchomienie odpowiednio zaplanowanej kampanii to jedynie pierwszy etap pracy każdej agencji. Prawdziwa misja rozpoczyna się w momencie, kiedy możliwe staje się jej optymalizowanie, czyli wyszukiwanie najlepszego rozwiązania – w tym przypadku - drogi do sukcesu.
Obrazek
11 kwietnia 2014
Liczba artykułów o tym, jak poradzić sobie z EdgeRankiem codziennie staje się coraz większa. Dodawać jeden post dziennie, a może więcej? Która forma ma największy zasięg – wideo, foto czy tekst? Jakie treści lepiej angażują, a tym samym zwiększają organic reach? Odpowiedź jest prosta –...
Obrazek
6 marca 2014
Firma Samsung Electronics Co., Ltd. poinformowała o otrzymaniu nagrody InAVation Award 2014 w kategorii "Most InAVative Display product" za wyświetlacz profesjonalny LFD z serii ME95C.
Obrazek
6 marca 2014
Gamifikacja od dobrych kilku lat święci prawdziwe triumfy, zarówno wśród start-upów, jak i dużych korporacji. Z jej mechanizmów korzysta się dziś na wielu płaszczyznach – od nowoczesnego marketingu, przez projektowanie produktu i usług, aż po zarządzanie kadrami. Polskie firmy coraz...