Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

BNP Paribas Real Estate: Dział Property Management wzmacnia kadrę zarządzającą

Obrazek
Fot.
BNP Paribas Real Estate: Dział Property Management wzmacnia kadrę zarządzającą
27 lutego 2014

Rok 2013 był bardzo pracowity dla BNP Paribas Real Estate Property Management. Jednymi z najważniejszych wydarzeń było przejęcie firmy Imoplan w Niemczech oraz spółki Aberdeen Asset Management w Holandii – mówi Lauric Leclerc Chairman of BNP Paribas Real Estate Property Management.

Nowe stanowiska Csongora Csukása i Mathieu Darrasa, osób z bogatym doświadczeniem w zakresie usług Property Management to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju naszej firmy w Europe – dodaje Lauric Leclerc.

Csongor Csukas, 35, został mianowany na stanowisko International Director of Operations i jednocześnie będzie pełnił funkcję CEO firmy BNP Paribas Real Estate na Węgrzech.

Csongor Csukás będzie koordynować pracę zespołów Property Management we wszystkich krajach, w których firma jest obecna, z wyjątkiem Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Csongor będzie także odpowiedzialny za rozwój biznesu w obszarze Property Management.

Csongor Csukas jest absolwentem budapeszteńskiego Uniwersytetu Techniczno-Ekonomicznego oraz budapeszteńskiego Uniwersytetu Nauk Ekonomicznych i Administracji Publicznej. Posiada również magisterium zarządzania projektami przemysłowymi Wschód-Zachód uzyskane na ENSAM (Arts et Métiers ParisTech).

Csongor rozpoczął

karierę zawodową w roku 2002 w BFM Facility Management (podmiot zależny PBW Hungary), gdzie pełnił funkcję Managing Director w latach 2004-2008. W roku 2008 został powołany na stanowisko Administrative and Financial Director oraz Zastępcy CEO PBW Hungary.

Od roku 2010 Csongor pełnił funkcję CEO BNP Paribas Real Estate na Czechy i Węgry. Kierował także Działem Property Management w BNP Paribas Real Estate w Rumunii.

Mathieu Darras, 41, został mianowany International Director, Business Processes Engineering and Control

Mathieu Darras będzie odpowiedzialny za dbanie o efektywność organizacji. Będzie on również odpowiedzialny za nadzorowanie kontroli wewnętrznej w organizacji.

Mathieu jest inżynierem, absolwentem ENSEEIHT; posiada dyplom MBA z HEC Paris. W latach 1998-2002 był Starszym Konsultantem w Ernst & Young, a w latach 2002-2004 świadczył usługi w ramach własnej firmy, po czym objął stanowisko kierownicze w Akéance Consulting (2004-2006).

Mathieu Darras podjął pracę w BNP Paribas Real Estate Property Management w roku 2006. Od 2009 r. pełnił funkcję Director of Operations and Projects w ramach Działu Propery Management we Francji.

Dział Property Management w BNP Paribas Real Estate funkcjonuje obecnie na terenie 14 krajów i w ponad 50 miastach. BNP Paribas Real Estate Property
Management zarządza ponad 34 mln m kw. powierzchni i zatrudnia prawie 800 pracowników.