Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Conversion zostało Certyfikowanym Partnerem Google Analytics

Obrazek
16 kwietnia 2014

Conversion dołączyło do grona Certyfikowanych Partnerów Google Analytics. Program certyfikacji potwierdza przestrzeganie najwyższych standardów jakości Google w projektach analityki internetowej i optymalizacji współczynnika konwersji. To także kolejny krok w budowaniu zaawansowanych kompetencji w oparciu o dostęp do najnowszych, niepublikowanych funkcjonalności Google Analytics oraz uczestnictwo w międzynarodowym forum wymiany doświadczeń Partnerów i zespołu Google Analytics.


Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do grona Certyfikowanych Partnerów Google Analytics. Status Partnera doskonale wpisuje się w długofalową strategie naszej firmy: od początku działalności kładliśmy nacisk na dostarczanie projektów na najwyższym poziomie merytorycznym. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni - mówi Mariusz Michalczuk, Head of Digital Analytics @ Conversion.

Jakie są korzyści z programu dla Certyfikowanych Partnerów Google Analytics?

Program Google Analytics Certified Partner to nie tylko weryfikacja jakości usług dostarczanych przez Conversion. Członkostwo w programie otwiera ogromne perspektywy rozwoju, w tym - dostęp do funkcjonalności w wersji beta, które oficjalnie nie są jeszcze wprowadzone. Dzięki temu Conversion ma możliwość być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami Google Analytics i maksymalnie wykorzystywać

najnowsze możliwości tego narzędzia w projektach dla swoich Klientów.

Conversion będzie miało także realny wpływ na kształt Google Analytics - chociażby poprzez ocenę nowych funkcjonalności i opcję udziału w tłumaczeniu aplikacji na języki narodowe.

Dołączenie do grupy Certyfikowanych Partnerów Google Analytics umożliwia poszerzania kompetencji całego zespołu i zdobywania wiedzy. Począwszy od aktywnego uczestnictwa w międzynarodowym forum partnerów, które pozwala na wymianę doświadczeń związanych z analityką internetową, przez udział w webinarach dedykowanych dla partnerów GA po uczestnictwo w corocznym spotkaniu Partnerów w Mountain View.

Jak Conversion zostało Certyfikowanym Partnerem Google Analytics?

Dla Conversion przystąpienie do procesu aplikacji było kolejnym etapem w rozwoju: już 6 osób z zespołu posiadało Certyfikat Google Analytics IQ. Nadszedł czas, aby zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem: stać się partnerem Google Analytics.

Uzyskanie takiego statusu poprzedzone jest kilkuetapowym procesem weryfikacji, podczas którego sprawdzane były:

  • umiejętności realizacji projektów, które wykraczają poza standardowe wdrożenia analityki internetowej
  • efektywność prowadzonych projektów: to jak duży wpływ miały na biznesową działalność Klientów
  • poziom znajomości analityki internetowej

Zespół Conversion, prezentując rozwiązania stosowanie przy wdrażaniu konkretnych projektów, spełnił powyższe wymagania. To dowód, że Conversion utrzymuje rygorystyczne standardy jakości i posiada wysokie kompetencje w zakresie analityki internetowej i optymalizacji konwersji.

Informacja o programie: Program dla Certyfikowanych partnerów

Google Analytics to firmowa akredytacja dla doradców biznesowych, którzy oferują firmom internetowym pakiety, sprzedaż i świadczenie usług w zakresie analiz, testowania witryn i optymalizacji konwersji. Program ma na celu stworzenie sieci certyfikowanych partnerów, którzy przechodzą przez etap weryfikacji i spełniają rygorystyczne standardy jakości.