Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Epson bezpłatnie drukuje zdjęcia na Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim

Obrazek
Epson bezpłatnie drukuje zdjęcia na Akademickich Mistrzostwach Polski w kolarstwie górskim
15 maja 2014

17 i 18 maja br. to jedyna okazja by w Parku Paulinum w Jeleniej Górze obserwować i fotografować zmagania ponad 300 zawodników z blisko 50 uczelni, walczących o Puchar Mistrza Polski na trasie wyznaczonej przez Maję Włoszczowską, wicemistrzynię olimpijską z Pekinu. Zdjęcia będzie można bezpłatnie wydrukować na fotograficznych drukarkach Epson L800 z systemem ITS - stałego zasilania w atrament.


Do stolicy Karkonoszy ma zjechać ponad 300 zawodników, z blisko 50 uczelni wyższych. Oprócz nich pojawią się również uczestnicy I edycji AZS MTB CUP, która rozegrana zostanie w sobotę 17.05. po zakończeniu wyścigu na czas mężczyzn. Wszyscy rywalizować będą na niezwykle ciekawej trasie w Parku Paulinum, wyznaczonej przez Maję Włoszczowską.

W specjalnym namiocie firmy Epson będzie można bezpłatnie wydrukować najciekawsze ujęcia na fotograficznej drukarce Epson L800 wyposażonej w system ITS - stałego zasilania w atrament.

http://www.epson.pl/pl/pl/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11398

Epson L800 to 6-kolorowa drukarka dla miłośników fotografii poszukujących urządzenia
do drukowania wysokiej jakości zdjęć w niskiej cenie (ok. 16 gr za zdjęcie 10x15 cm bez kosztów

papieru). Dzięki systemowi ITS, z jednego napełnienia pojemników wydrukować można ok. 1800 zdjęć formatu 10x15 w jakości lepszej niż z tradycyjnego fotolabu.