Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

ING i Jacek Walkiewicz przekonują - każdy może dopiąć swego!

27 maja 2014

Do współpracy w kampanii „Albo realizujemy, albo snujemy” ING Bank Śląski zaprosił Jacka Walkiewicza - cenionego trenera motywacji i psychologa. W specjalnie przygotowanych spotach tv razem z Markiem Kondratem zachęcają Polaków do działania i realizacji swoich planów.

Od początku maja br. ING Bank Śląski motywuje Polaków do wzięcia spraw w swoje ręce mówiąc: „Albo realizujemy, albo snujemy. Pożycz i dopnij swego”. Od poniedziałku 26 maja w telewizji emitowane są nowe spoty, w których Jacek Walkiewicz daje wskazówki m.in. jak radzić sobie ze strachem, czy warto zawracać w połowie drogi lub dlaczego innym udaje się dopiąć swego. Nowe spoty dostępne na profilu banku w serwisie YouTube.

W przygotowanym na potrzeby kampanii serwisie DopnijSwego.pl można znaleźć więcej informacji na temat akcji: poznać wyniki badania „Barometr ING - realizujemy czy snujemy”, wziąć udział w quizie, który sprawdzi czy łatwo przychodzi nam realizowanie planów, a także zapoznać się z pięcioma wskazówkami jak iść do przodu. Wkrótce internauci odwiedzający serwis będą mogli również wziąć

udział w wyjątkowym konkursie. Za zmotywowanie innych do działania będzie można wygrać iPady mini oraz t-shirty Paprocki&Brzozowski z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla ING.

Zwlekanie, odkładanie na potem, snucie planów zdarza się każdemu. Znajdujemy powody które powstrzymują nas od podejmowania decyzji - „Taki już jestem”, „ Jest kryzys i nie mam pieniędzy”, "Nie mam czasu się tym zająć". To są wymówki, które zawsze dobrze brzmią - mówi Jacek Walkiewicz, ekspert w kampanii ING.

Każda, nawet dobrze brzmiąca wymówka, ma jeden cel - usprawiedliwić nasz brak działania i sprawić, że poczujemy się lepiej. Dlatego warto poznać przyczynę swojego zwlekania. Bycie bohaterem swojego życia wymaga odwagi, zaufania do siebie, gotowości do ponoszenia ryzyka, podejmowania tych małych i tych dużych decyzji oraz pełnego zaangażowania w realizację swoich planów – podkreśla Jacek Walkiewicz.

Jacek Walkiewiczjest trenerem motywacji, inspirującym mówcą, autorem książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju umiejętności osobistych i zawodowych.

Tytuł kampanii: Albo realizujemy albo snujemy. Weź pożyczkę i dopnij swego!

Czas trwania kampanii: od 4 maja br.