Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Katarzyna Szerling dyrektorem marketingu Provident Polska

Obrazek
24 marca 2015

Katarzyna Szerling awansowała na stanowisko Dyrektora Pionu Marketingu Provident Polska. Będzie odpowiedzialna za całą strategię marketingową spółki.


Katarzyna Szerling awansowała z pozycji Dyrektora Departamentu Zarządzania Relacjami z Klientem. Na nowym stanowisku zastąpiła Katarzynę Jóźwik. Jako Dyrektor Pionu Marketingu będzie odpowiadać za strategię marketingową spółki, rozwój oferty, obszar badań i analiz oraz zarządzanie relacjami z klientami.

Rozwijając produkty, dostosowujemy je do jak najbardziej zróżnicowanych oczekiwań naszych klientów. Obecnie mogą oni wybrać spłatę w ratach tygodniowych lub miesięcznych, uwolnić się od chwilówek dzięki pożyczce konsolidacyjnej, czy finansować bieżące potrzeby swojego mikroprzedsiębiorstwa dzięki specjalnej Pożyczce dla Firm. Ostatnią wprowadzoną przez nas nowością jest pożyczka z „Szybką Premią”, dzięki której już po miesiącu spłacania zobowiązania można otrzymać nawet do 1000 zł premii – mówi Katarzyna Szerling, Dyrektor Pionu Marketingu Provident Polska.

Pracę w Providencie rozpoczęła w kwietniu 2013 r. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, zarządzaniu marką oraz segmentami klientów, sprzedaży produktów finansowych, rozwoju nowych obszarów biznesowych, które zdobywała m.in. w Direct Group Bertelsmann i Kredyt

Banku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Przed nami nowe wyzwania, a mocno rozbudowana oferta produktowa w poprzednim roku czeka na swoją kontynuację i nowe rozwiązania. W strategii na 2015 r. kierujemy się ku innowacyjności, dlatego teraz stawiamy na rozwiązania digitalowe – dodaje Katarzyna Szerling.

Podstawowe informacje o Provident Polska S.A.

Provident Polska S.A jest częścią grupy finansowej International Personal Finance. Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie obsługuje klientów w 8 krajach: Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Meksyku, Rumunii, na Litwie i w Bułgarii.

W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład International Personal Finance. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek z opcją obsługi w domu. Provident udziela również finansowania mikroprzedsiębiorcom. Provident jest, członkiem Pracodawców RP i Polskiej Konferencji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz członkiem Centrum Wolontariatu. Firma angażuje się w szereg inicjatyw społecznych, m.in. prowadzi program wolontariatu pracowniczego „Tak! Pomagam” oraz ogólnopolski program grantowy „Wokół Nas”.

Provident zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi: Perły Polskiej Gospodarki
w sektorze finansowym. Jest także jednym z laureatów konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki, a także dwukrotnym laureatem procesu certyfikacji Top Employer (2013, 2014, 2015) oraz Najlepsi Pracodawcy Aon Hewitt. Firma jest notowana w prestiżowych rankingach, w tym na liście 500 największych firm „Rzeczpospolitej”, na której Provident zajął 239. miejsce pod względem przychodów. W 2013 roku Biuro Zarządzania Projektami Provident Polska (z ang. Project Management Office) zostało uhonorowane przez grono największych autorytetów w zakresie zarządzania projektami w Polsce tytułem „Najbardziej Dojrzałego PMO na rynku polskim w 2013 roku”. W 2014 roku firma zajęła również 6. miejsce wśród najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm
w kategorii organizacji finansowych w rankingu Gazety Prawnej