Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

MSLGROUP wzmacnia kompetencje marketingowe

Obrazek
24 listopad 2015

Do zespołu Consumer MSLGROUP na stanowisko Account Managera dołączyła Anna Giza. Do jej obowiązków należeć będzie koordynacja działań marketingowych i reklamowych dla najważniejszych klientów agencji.

 

Anna Giza posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych takich jak Polymus BTL (obecnie Nova Communication) i Momentum Worldwide (McCann WorldGroup). Przez ostatnie 6 lat pracowała w Saatchi&Saatchi Polska na stanowisku Account Supervisora w dziale Client Service.  Doświadczenie zdobywała na projektach eventowych, field marketingowych, ATL, BTL i Digital dla marek z branż FMCG, finansowej, kosmetycznej oraz sektora publicznego.

 

- Rozbudowujemy nasze kompetencję w obszarze komunikacji marketingowej i dołączenie Ani do naszego zespołu to bardzo silne wzmocnienie merytoryczne. Jej wiedza i doświadczenie dają nam nowe spojrzenie i podejście do działań w zakresie komunikacji konsumenckiej - powiedział Sebastian Stępak, Dyrektor Zarządzający MSLGROUP.

 

MSLGROUP

 

Nasza praca to tworzenie i dostarczanie klientom wartości, która polega na łączeniu umiejętnego sprawiania bycia słyszanym (poprzez zaangażowanie) z siłą przekonywania (poprzez stosowność).

 

Dzisiaj żyjemy w świecie realnych społeczności, w którym jednostki z chęcią angażują się w

relacje z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Nawiązują znajomości, prowadzą rozmowy i dzielą się z nimi informacjami – ale tylko z tymi podmiotami, które w zamian za ich czas i atencję oferują im konkretną, oczekiwaną wartość.

 

Jesteśmy pasjonatami nauki i sztuki słuchania oraz angażowania ludzi. Z wyczuciem, ze zrozumieniem i z odpowiedzią, że jest to przydatne i wartościowe. Pomagamy firmom, markom i organizacjom przejść od kampanii do narracji, od narzucania się do angażowania, od konsumentów do społeczności.

 

Zrealizowaliśmy dla nich kilkadziesiąt kampanii, które zmieniły ich pozycję rynkową. Zdobyliśmy za nie wiele nagród, w tym tę najcenniejszą, czyli przyznawaną przez prestiżowy Holmes Report tytuł 2015 Eastern European Consultancy of the Year.

 

Należymy do Grupy Publicis i zatrudniamy w Polsce blisko 100 konsultantów z wieloletnim doświadczeniem po stronie klienta, co gwarantuje zrozumienie branż, którym doradzamy. Nasze warszawskie biuro jest hubem na Centralną i Wschodnią Europę - w poprzednim roku otworzyliśmy biura w Rumunii, Bułgarii i Słowenii.

 

Jesteśmy MSLGROUP. Sprawiamy, że głos naszych klientów ma znaczenie.