Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Nowy dyrektor sprzedaży w INEA

Obrazek
4 lutego 2015

Maciej Piechociński dołączył do INEA, największego w Wielkopolsce regionalnego operatora telekomunikacyjnego i objął stanowisko dyrektora sprzedaży.


- Z zainteresowaniem przypatrywałem się imponującemu rozwojowi INEA w ostatnich latach. To innowacyjna firma z wielkim potencjałem, która z powodzeniem umacnia swoją pozycję w Wielkopolsce. Wierzę, iż moje doświadczenie będzie pomocne w jej dalszym dynamicznym rozwoju – powiedział Maciej Piechociński, nowy dyrektor sprzedaży w INEA.

Dotychczas Maciej Piechociński był związany z UPC. Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Wsparcia Sprzedaży, wcześniej - m.in. Dyrektora Sprzedaży i Obsługi Klientów w Regionach oraz Dyrektora Sprzedaży. Zarządzał zespołem nawet 700 osób, dla którego opracował i wdrożył efektywny model pracy. Zbudował od podstaw wszystkie kanały sprzedaży PUSH i PULL, zarówno in-house jak i external, nadzorował szereg projektów sprzedażowych związanych z wdrażaniem do sieci handlowej nowych produktów i usług oraz był odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie komunikacji ofertowej do sieci sprzedaży. Nadzorował również działania trade marketingowe, ze szczególnym naciskiem na kampanie regionalne na rynkach z silną konkurencją. Ukończył Zarządzenie i

Marketing na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.