Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

O poranku Polacy wolą pisać na Instagramie

Obrazek
Fot. Starbucks Polska - Instagram
13 stycznia 2015

Polacy rozpoczynąją dzień w sieci od hashtagów na Instagramie. Do godziny 11.00 na Facebooku pojawia się tylko 7,1 % wpisów na temat poranka. Lubimy chwalić się tym co robimy, co jemy i pijemy. Najpopularniejszym porannym napojem jest oczywiście kawa Latte. Tylko w tym tygodniu Latte w Starbucks®. do godziny 11:00 będzie o 3 zł tańsza.


Z badań przeprowadzonych przez IRCenter.com dla Starbucks® wynika, że najwięcej hashatgów odnoszących się do początku dnia Polacy publikują na swoich kontach w serwisie Instagram (68,2%). Tam zazwyczaj Internauci rano witają się ze znajomymi i chwalą się czymś nowym, np. wyglądem, krajobrazem, czasem spędzonym z przyjaciółmi lub „niespodziewaną” podróżą.

Kawa jest dla użytkowników Instagrama istotnym elementem śniadania oraz najpopularniejszym napojem, o którym pisze się z samego rana. Dlatego Starbucks® przygotował specjalną ofertę dla wszystkich miłośników porannej dawki kofeiny. W tygodniu od 12.01 do 16.01 każda zakupiona do godziny 11:00 Latte będzie o 3 zł tańsza. To świetna okazja, aby dobrze zacząć dzień i by wprawić się w wyśmienity

nastrój. Przygotowana przez baristów kawa z intensywnym w smaku espresso oraz lekko spienionym mlekiem z pewnością postawi nas na nogi, a także wywoła uśmiech na twarzy na cały dzień.

*Badanie IRCenter.com przeprowadzone dla Starbucks® w oparciu o analizę dyskusji w mediach społecznościowych w okresie październik 2014 – styczeń 2015. W ramach badania uwzględnione zostały tylko hashtagi, które bezpośrednio odnoszą się do poranka. W badaniu uwzględnione zostały tylko treści opublikowane przez Internautów w godzinach 6:00-11:00.

Informacja o Starbucks

Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.

Informacja o AmRest

AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC, Pizza Hut oraz Burger King w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast
w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych
i Chinach restauracjami La Tagliatella. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje na stronie www.amrest.eu.