Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Rynek dóbr luksusowych w Polsce i na świecie na konferencji Polish Luxury Market Summit 2016

Obrazek
Rynek dóbr luksusowych w Polsce i na świecie  na konferencji Polish Luxury Market Summit 2016
Rynek dóbr luksusowych w Polsce i na świecie  na konferencji Polish Luxury Market Summit 2016
Rynek dóbr luksusowych w Polsce i na świecie  na konferencji Polish Luxury Market Summit 2016
Rynek dóbr luksusowych w Polsce i na świecie  na konferencji Polish Luxury Market Summit 2016
Rynek dóbr luksusowych w Polsce i na świecie  na konferencji Polish Luxury Market Summit 2016
8 czerwca 2016

Już 15. czerwca br. odbędzie się Polish Luxury Market Summit 2016. To pierwsza
w Polsce konferencja, w całości poświęcona rynkowi dóbr luksusowych, z udziałem liderów biznesu sektora Premium z Polski i Europy.

Jak wyglądają rynki inwestycyjne w sektorze dóbr luksusowych w Polsce i za granicą oraz światowe trendy tej branży? Czy inwestycje alternatywne różnią się od inwestycji finansowych i na co uważać budując swój portfel z tego typu aktywów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, udzielą najlepsi eksperci rynku dóbr luksusowych.

 

Magdalena Jończak z firmy Deloitte Polska zaprezentuje aktualne trendy i wyzwania na globalnym rynku dóbr luksusowych. Różnorodny i ciekawy świat inwestycji alternatywnych przybliży Maciej Kossowski, prezes zarządu Wealth Solutions, na bazie własnych doświadczeń z rynków sztuki, kolekcjonerskich alkoholi i samochodów klasycznych. Anna Kicińska, lider Grupy Doradztwa Nieruchomości Ernst &Young w regionie CSE, omówi specyfikę i trendy polskiego rynku mieszkań luksusowych, oraz jak Polska prezentuje się na tle zagranicznych rynków. Przedstawi definicję segmentu mieszkań luksusowych i odpowie na główne pytanie, czym

jest luksusowy produkt mieszkaniowy i jakie musi spełniać kryteria. O rynku luksusowych nieruchomości w Polsce opowie również Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment. Swoimi doświadczeniami z zakresu obsługi klienta luksusowego podzieli się gość specjalny Eliana Medeiros z Global Customer Experience Expert NetJets, która opowie jak spełniać obietnice marki luksusowej w bezpośrednim kontakcie z Klientem oraz jak budować szeregi ambasadorów marki luksusowych na coraz bardziej wymagającym i konkurencyjnym rynku.

 

Konferencja w warszawskiej Villi Foksal, zakończy się koktajlem, który stanowić będzie okazję do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Partnerzy konferencji: BMW, LuxHub, Deloitte, Gaggenau, Boutique Hotel Rialto, Tacit, VR Global, Coconnelle,  Superbrands, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, Remy Martin, Prossecco Gancia, Villa Foksal, Black Rabbit, Voda Naturalna, Fundacja Liderek Biznesu, Solemaran, Nobilioto.

Konferencję wspierają media: Proto.pl, Media I Marketing Polska, Harpers Bazaar, Esquire oraz CPP Luxury Industry Management Consultants Ltd (Cpp-mc.com) oraz Luxure Group (Luxsure.com).

 

 

 

SYLWETKI PRELEGENTÓW PLMS 2016

 

Magdalena Jończak, partner w Dziale Consultingu z firmy Deloitte

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zarówno w doradztwie jak
i biznesie. W Deloitte Consulting zarządza praktyką Zarządzania Sprzedażą, Cenami i Rentownością, realizując projekty optymalizacyjne restrukturyzacyjne w Europie i Kanadzie, jest również ekspertem branży Dóbr Konsumenckich. Ukończyła

studia magisterskie o specjalizacji zarządzanie strategiczne i marketing oraz psychologia, jak również szereg kursów i szkoleń, m.in. na Harvard Business School. Posiada tytuły FCCA
i CSCP.

 

Anna Kicińska, lider Grupy Doradztwa Nieruchomości EY w regionie CSE

Partner w Dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości. Specjalizuje się
w doradztwie rynku nieruchomości, zwłaszcza w zakresie wycen oraz analiz portfeli nieruchomości. Przeprowadza wyceny na zlecenia dużych korporacji w całej Polsce, w ramach projektów dotyczących zarówno nieruchomości prywatnych jak i portfeli inwestycyjnych Klientów instytucjonalnych. W 1997 roku uzyskała tytuł Rzeczoznawcy majątkowego. W 2001 roku została członkiem międzynarodowej organizacji doradców nieruchomości The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), a w 2015 CCIM (Certified Commercial Investment Member).
 

Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment

Od ponad 20 lat związana z polskim rynkiem nieruchomości. Współtworzyła warszawski rynek nieruchomości komercyjnych, a od kilku lat także mieszkaniowy segment luxury w stolicy. Ma unikalne doświadczenie w polskim sektorze hospitality & leisure. Jest uznanym ekspertem w segmencie nieruchomości premium. Od grudnia 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Tacit Investment, gdzie jest odpowiedzialna za strategięi rozwój marki, która konsekwentnie tworzy nowe kategorie produktowe w segmencie projektów luksusowych i realizuje najlepsze jakościowo projekty w swojej klasie. Przez 15 lat budowała grupę Platan Group, gdzie obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu bez obowiązków operacyjnych. W latach 1991-1999 pracowała w firmie Jones Lang LaSalle, tworząc jej podstawy na polskim rynku i biorąc udział w jej bieżących działaniach i zarządzaniu firmą. Absolwentka Wydziału Architektury oraz Podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jest członkiem Executive Committee ULI (Urban Land Institute w Polsce), a także Ambasadorem Fundacji White Star.

 

Maciej Kossowski, prezes zarządu Wealth Solutions

Współzałożyciel i prezes zarządu Wealth Solutions SA – spółki oferującej m.in. kolekcjonerskie whisky i koniaki, dzieła sztuki oraz zegarki szwajcarskich manufaktur. W ciągu blisko 10 lat działalności Wealth Solutions zdobyła światową renomę na rynku alkoholi kolekcjonerskich i wiodącą pozycję w Polsce w zarządzaniu inwestycjami alternatywnymi. Maciej Kossowski swoją karierą zaczynał na rynku finansowym. Po studiach w Szkole Głównej Handlowej, pracował w grupie CAIB (obecnie Unicredit), a następnie, przez sześć lat, w sieci doradztwa finansowego Expander, jako analityk rynków i produktów finansowych.

 

Eliana Medeiros, Global Customer Experience Expert NetJets

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży dóbr luksusowych. Pasjonuje ją wszystko to, co przedstawia doskonałość. Jest perfekcjonistką, która zawsze zadaje pytanie, jak możemy to zrobić jeszcze lepiej? Jej celem życiowym jest pomaganie innym w doskonaleniu umiejętności interpersonalnych i kompetencji zawodowych. Szczęśliwie realizuje swoją ideę każdego dnia poprzez pracę w NetJets oraz działania pro-bono. Obecnie pracuje nad uruchomieniem swojej strony www.elianamedeiros.com poświęconej profesjonalnej obsłudze klienta, a także kończy książkę, która zostanie wydana na początku przyszłego roku.