Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Sage wprowadza nowe zaawansowane rozwiązanie do analityki biznesowej dla użytkowników systemu Sage ERP X3

4 sierpnia 2014

Sage Enterprise Intelligence łączy w sobie prostotę, szybkość i wydajność, pomagając użytkownikom w skracaniu czasu analiz i w szybszym podejmowaniu decyzji na podstawie właściwych informacji.


Po udanym programie pilotażowym i premierze w Ameryce Północnej, dział Sage Mid-Market Europe ma przyjemność ogłosić dostępność rozwiązania Sage Enterprise Intelligence w Europie. To intuicyjne rozwiązanie Business Intelligence (do analizy biznesowej) integruje się z systemem Sage ERP X3, aby pomóc użytkownikom w ograniczaniu czasu poświęcanego na analizy i sprawozdawczość oraz w podejmowaniu szybszych i popartych lepszymi informacjami decyzji.

Sage Enterprise Intelligence to proste, a zarazem efektywne narzędzie, umożliwiające użytkownikom dostęp do danych i ich samodzielne analizowanie. Eliminuje potrzebę stosowania różnych narzędzi i posiadania specjalistycznych umiejętności, tym samym skraca czas podczas procesu podejmowania decyzji. Bezpieczna integracja Sage Enterprise Intelligence z systemem Sage ERP X3 zapewnia pewność krytycznych informacji biznesowych, daje użytkownikom spójny wgląd w bieżące dane przedsiębiorstwa, wspomaga podejmowanie decyzji i sprzyja ciągłym udoskonaleniom, w różnych obszarach działalności firmy.

– Wszystko co robimy w Sage, sprowadza się do zwiększania

użyteczności i ograniczania złożoności naszych rozwiązań oferowanych klientom i użytkownikom – mówi Christophe Letellier, Dyrektor Generalny systemu Sage ERP X3. – Sage Enterprise Intelligence jest urzeczywistnieniem tej filozofii oraz rozwiązaniem, które pozwala całkowicie zrewidować sposób, w jaki nasi użytkownicy podchodzą do zagadnień analizy biznesowej. Jest to narzędzie, które oprócz usprawnienia analiz i sprawozdawczości, daje również użytkownikom niezależność w podejmowania trafniejszych decyzji, opartych na precyzyjniejszych danych.

Sage Enterprise Intelligence oferuje klientom Sage Mid-Market w Europie nowoczesne, intuicyjne i wszechstronne rozwiązanie BI. Po udanej premierze w Ameryce Północnej, jesteśmy gotowi zaoferować to rozwiązanie pierwszym klientom Sage w Europie – mówi Greg Brown, prezes firmy Tangerine Software.

Sage Enterprise Inteligence zapewnia użytkownikom możliwość filtrowania, grupowania, sortowania, analizowania bieżących danych biznesowych oraz tworzenia przydatnych zestawień krzyżowych i tabel przestawnych za pomocą prostych technik typu „przeciągnij i upuść”. Użytkownicy mogą również tworzyć i prezentować widok konsoli danych, przechodząc do bardziej lub mniej szczegółowych prezentacji informacji poprzez dane transakcyjne, aby badać strukturę danych oraz łączyć widok z Sage ERP X3 i innymi systemami.

Rozwiązanie to ma bardzo bogate możliwości i jest niezwykle proste w obsłudze. Sage Enterprise Intelligence wyposażono w interfejs webowy, obsługujący wiele przeglądarek oraz w
bieżący dostęp z poziomu programu Excel, obsługiwany przez opcjonalny moduł Excel Add-In. Rozwiązanie zapewnia dynamiczną wizualizację danych i automatyczną dystrybucję sprawozdań i analiz.

Sage Enterprise Intelligence jest dostarczane w formie rozwiązania otwartego poprzez www (web-enabled solution), do którego dostęp odbywa się poprzez klienta web’owego oraz z większości urządzeń mobilnych. Jego wdrożenie jest szybkie, a intuicyjny interfejs użytkownika przyspiesza jego opanowanie i umożliwia rozpoczęcie eksploatacji już po kilkudniowym szkoleniu.

Obecnie w Europie trwa premiera rozwiązania Sage Enterprise Intelligence. Początkowo, jego funkcjonalność dostępna będzie w języku angielskim i francuskim. Kolejne wersje językowe i dostępność dla Hiszpanii, Niemiec i Portugalii zaplanowano na kolejne miesiące 2014 roku.