Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

ZyGOOOL!!! Wygrywaj z ZyXELem! – program 7 korzyści dla sieci firmowej

Obrazek
ZyGOOOL!!! Wygrywaj z ZyXELem! – program 7 korzyści dla sieci firmowej
18 czerwca 2014

ZyXEL przygotował dla swoich partnerów unikalny pakiet korzyści, do wykorzystania przy zakupie produktów bezprzewodowych. Producent oferuje szereg atrakcyjnych rabatów oraz wszystko to, co potrzebne jest do stworzenia zaawansowanej i niezawodnej sieci WiFi w małych i średnich przedsiębiorstwach. ZyXEL w programie oferuje także wsparcie techniczne, certyfikowane szkolenia, webinaria oraz warsztaty techniczne.


Program ZyGOOOL!!! Wygrywaj z ZyXELem! dedykowany jest partnerom ZyXELa, którzy oferują produkty do stworzenia zaawansowanej i niezawodnej sieci WiFi dla segmentu MŚP. Obejmuje następujące korzyści dla partnerów:

  • Dożywotnia gwarancja dla pełnej gamy produktów dla całej infrastruktury WiFi, od wolnostojących punktów dostępowych po kompleksowe kontrolery NXC
  • 50% rabatu na pierwszy zamówiony punkt dostępowy serii ZyXEL NWA1120
  • 20% rabatu na produkty NFR (nie do odsprzedaży) przy zakupie do 5 sztuk punktów dostępowych serii ZyXEL NWA
  • Do 20% zniżki na każdy projekt sprzedażowy oraz możliwość darmowych testów rozwiązań dzięki bezpłatnym wypożyczeniom urządzeń ZyXELa. Dzięki nim partnerzy ZyXELa mogą sprawdzić wybrane rozwiązanie w rzeczywistych warunkach.
  • 50% rabatu na certyfikowane szkolenie z sieci bezprzewodowych. Dwudniowe certyfikowane szkolenie o sieciach WiFi o wartości 200 euro są dostępne za połowę tej ceny. Partnerzy, którzy dołączą do pierwszego etapu szkolenia, mogą otrzymać rabat do 100 euro na zakup produktów ZyXELa z serii NWA i NXC.
  • Bezpłatne projektowanie sieci. Partnerzy ZyXELa mogą otrzymać wstępną mapę sygnału z optymalnym rozmieszczeniem punktów dostępowych, gwarantującym pełne pokrycie zasięgu. Muszą jedynie przesłać plan pomieszczeń lub budynku, w którym ma powstać nowa sieć bezprzewodowa.
  • Bezpłatne webinaria i warsztaty.Przez cały rok ZyXEL organizuje warsztaty o tematyce dotyczącej sieci WiFi. Ponadto dostępne są szkolenia przez Internet, które dla wielu mogą być bardziej komfortowe.

  • Powyższe korzyści są dostępne dla wszystkich firm zarejestrowanych w Programie Partnerskim ZyXEL. Oferta jest ograniczona czasowo. Aby dołączyć do Programu Partnerskiego należy zarejestrować się na stronie ZyXELa dla partnerów: http://partner.zyxel.eu/pl/programs/partner