Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Premierowy konkurs Best Gift Design 2015

10 marca 2015

Najlepsze projekty prezentów zostaną wyłonione w konkursie Best Gift Design towarzyszącym pierwszym Targom Gift Show Poland, które odbędą się w dniach 22-24 maja br. w Centrum MT Polska w Warszawie. Konkurs przeznaczony jest dla osób tworzących kreatywne upominki, fanów produktów DIY i handmade, studentów i absolwentów kierunków projektowych, a także wszystkich zainteresowanych designem. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają nagrody pieniężne, w tym nagroda główna w wysokości 5 000 zł. Patronat nad konkursem objął Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej oraz Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi.


- Konkurs Best Gift Design i premierowe targi Gift Show Expo to doskonała okazja do przedstawienia kreatywnych pomysłów na prezent dla wszystkich tych, którzy kochają projektowanie. Zapraszamy zarówno profesjonalistów jak i amatorów, stawiających pierwsze kroki w świecie designu. Jestem pewna, że w naszym kraju jest mnóstwo nieodkrytych jeszcze talentów i organizowany przez nas konkurs okaże się dla wielu z nich szansą do zaistnienia w niezwykle ciekawej branży upominkowej - mówi Marta Durko z Pol-Chin Consulting,

współorganizatora konkursu Best Gift Design i targów Gift Show Poland.

Proste zasady

Do konkursu mogą być zgłaszane tylko produkty, które w czasie jego trwania nie są dostępne na rynku. Aby wziąć w nim udział, należy do 20 maja br. do godz. 17:00 przesłać organizatorowi prawidłowo wypełniony formularz wraz ze zdjęciem produktu. Zgłoszenie można przesłać pocztą bądź kurierem na adres wskazany w regulaminie lub elektronicznie na info@giftshow.pl (z dopiskiem „Konkurs Best Gift Design”). Wzór produktu należy dostarczyć do recepcji Centrum MT Polska w dniu 22 maja w godz. 9:00-10:00 w celu udostępnienia go dla odwiedzających targi.

Atrakcyjne nagrody

Najlepsze projekty wyłoni jury, w skład którego wejdą branżowi eksperci i przedstawiciele organizatora konkursu. Nadesłane propozycje oceniane będą według czterech kryteriów – oryginalności, szczególnych walorów estetycznych, innowacyjności, a także dbałości wykonania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Autor najlepszego projektu otrzyma 5000 zł, organizatorzy przewidzieli też dwie nagrody za II miejsce po 1000 zł oraz trzy nagrody za III miejsce po 500 zł. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 24 maja, tj. ostatniego dnia Gift Show Poland. Regulamin i szczegóły konkursu Best Gift Design 2015 znaleźć można na stronie www.giftshow.pl.

Barwne targi

Targi Gift Show Poland to
wydarzenie przeznaczone dla przedstawicieli branży upominkowej, a także indywidualnych zwiedzających, poszukujących nowości i inspiracji na ciekawe prezenty. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane rozmaite propozycje upominków biznesowych, gadżety marketingowe, designerskie akcesoria młodzieżowe, a także upominki na różne okazje m.in. urodziny, imieniny, śluby, święta czy parapetówki. Wśród zwiedzających nie zabraknie branżowych importerów i dystrybutorów, przedstawicieli agencji reklamowych, hurtowników, a także właścicieli sklepów z upominkami, gadżetami, zabawkami i artykułami dla dzieci. Na targach obecne będą też osoby decyzyjne z działów zakupów firm, działów marketingu, organizatorów eventów czy imprez targowych.

***

Pol-Chin Consulting to firma w sposób kompleksowy dostarczająca usługi dla biznesu polsko-chińskiego. Jest organizatorem wielu cyklicznych imprez, np. corocznych „Obchodów Chińskiego Nowego Roku” organizowanych wspólnie z Ministerstwem Kultury ChRL oraz Ambasadą ChRL w Polsce, konferencji oraz targów - m.in. China Expo Poland i Auto Expo Parts&Service. Ponadto zapewnia obsługę turystyczną chińskich delegacji przyjeżdżających do Europy oraz polskich misji handlowo-targowych do Chin. W ofercie firmy jest też konsulting dla przedsiębiorców zainteresowanych biznesem polsko-chińskim, działalność edukacyjna w zakresie nauczania języka chińskiego (placówka – Chińska Szkoła w Warszawie), działalność wydawnicza (m.in. poprzez portal informacyjny www.plchinese.com), a także usługi cateringowe (sieć restauracji China Town).

Międzynarodowe Targi Polska to operator jednego z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce - Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska - zlokalizowanego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt ten jest w pełni dostosowany do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zajmuje łącznie 15 200 mkw., z czego 10 000 mkw. stanowi funkcjonalna i klimatyzowana hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. nowoczesne zaplecze konferencyjno-biurowe.

Międzynarodowe Targi Polska jest także organizatorem i współorganizatorem kilku projektów targowych, tj. Targi Produktów Tradycyjnych i Regionalnych Regionalia, Targi Agroturystyka, Motor Sport & Tuning, Gift Show Poland.